Płytki klinkierowe prezentują się bardzo gustownie

Płytki klinkierowe prezentują się niesamowicie gustownie
Ustawiamy płot a chcemy, by przedstawiał się on wręcz niesamowicie? A być może namyślamy się czy otynkować budynek i go malować, czy być może położyć na nim odpowiednie płytki, które będą go osłaniały przed oddziaływaniem warunków zewnętrznych?

Czytaj dalej →

Różne zastosowania drzewa w budowie budynku

Dużo ludzi zastanawia się jaki wybrać dla siebie dom, murowany, bądź drewniany. Zorganizowanie budowy sprawia znacznie mniej trudności, gdy wznosi się dom drewniany. Postawienie domu można wykonywać o każdej porze roku, nawet zimą, bowiem oprócz skonstruowania fundamentów, nie są żądane żadne mokre roboty, które trzeba prowadzić w temperaturze dodatniej.

Czytaj dalej →

Harmonogram budowy budynku przemysłowego. Najlepszy producent konstrukcji stalowych.

Przy budowaniu solidnych instalacji stalowych dobrze jest zatrudnić firmę, która egzystuje na rynku od lat, zajmuje się przede wszystkim konstrukcjami i ma wielu zadowolonych klientów. Lepiej zaczekać na projekt hali i realizację nieco dłużej, niż zatrudnić firmę bez referencji i listy zrealizowanych pomyślnie projektów.

Czytaj dalej →

Czym pokryć dach? Informator

Na wielu starych domkach do dziś sprawdzają się dachowe pokrycia z papy. Posiada ona licznych sympatyków, którzy chętnie zamienią starą – na nową.
Pokrywanie dachów papą odbywało się głównie na dwóch typach dachów – dachach płaskich, przede wszystkim na budowlach typu „kostka” w latach 60.

Czytaj dalej →