Oferty firm – nagrzewnice elektryczne

Nagrzewnice elektryczne mają za zadanie ogrzewać pomieszczenia. Mogą być to pomieszczenia użytkowe, komercyjne czy przemysłowe. Składają się z obudowy, grzałki, wentylatora, kabla elektrycznego oraz sterownika. Jak sama nazwa wskazuje, praca sprzętów takich jak nagrzewnice elektryczne dotyczy wykorzystania energii elektrycznej. Nagrzewnice elektryczne nie zużywają tlenu oraz nie wymagają dostarczania paliwa. Mając na uwadze wybór, którym cieszyć się mogą dziś nagrzewnice elektryczne, powinno się zaliczyć go do największych.

Czytaj dalej →

Rodzaje i zastosowanie nagrzewnic

Zastosowanie nagrzewnic jest niezwykle różnorodne. Mówiąc krótko przeznaczone są do ogrzania powietrza, a co się z tym wiąże np. do osuszania przestrzeni zamkniętej. Używa ich się tam, gdzie instalacja grzewcza uległa awarii lub zwyczajnie nie została zainstalowana. Przeczytaj, jakie rodzaje nagrzewnic stosuje się najczęściej.

Czytaj dalej →

Specyfika nagrzewnic elektrycznych i gazowych

Miesiące zimowe w ostatnich latach bywały mocne. A i temperatura w jesiennych i wiosennych miesiącach zostawała dużo do życzenia. Stąd przedsiębiorca musi zapewnić dobre ogrzewanie pomieszczeń gospodarczych i hal. Do utrzymania ciepłoty sporych pomieszczeń konieczne są nagrzewnice. W dalszym artykule przedstawię treściwie dwa modele takich urządzeń. Zaprezentowane będą nagrzewnice elektryczne i nagrzewnice gazowe.

Czytaj dalej →