Jakim sposobem znaleźć blachy trudnościeralne Hardox?

Do najbardziej znanych rodzajów ścierania zalicza się ścieranie ślizgowe oraz uderzeniowe. Cząstki ścierne znajdują się w wąskiej szczelinie między dwoma sztywnymi powierzchniami – wytwarzają ścieranie zw.z zgniataniem, które jest jednym z podstawowych typów ścierania. Każdy materiał jest specyficzny i w innym stopniu przyczynia się do uszkodzeń zw. z określonym rodzajem ścierania. Twardość to własność, która zapewnia idealną ochronę przed zużyciem w czasie całego okresu eksploatacji blach Hardox.

Czytaj dalej →

Zmniejsz koszty związane z wymianą oświetlenia stosując oświetlenie LED- ekologiczne oświetlenie obiektów przemysłowych oraz biur

Duże hale produkcyjne lub inne obiekty należące do zakładów przemysłowych to miejsca, które powinny być dobrze oświetlone. Oświetlenie tak dużych powierzchni związane jest z dużymi kosztami finansowymi, jednak są sposoby na to, aby je pomniejszyć. Bardzo popularnym rozwiązaniem stosowanym zarówno w domach jak i w zakładach przemysłowych jest oświetlenie ledowe. W ciągu kilku lat zyskało duże grono zadowolonych klientów, którzy zauważyli znaczne obniżenie wydatków związanych z wymienianiem żarówek.

Czytaj dalej →