Do czego używany jest asfalt przemysłowy oraz w jaki sposób tego typu asfalty są uzyskiwane?

Oprócz konserwacji oraz konstrukcją dróg, asfalt ma również zastosowanie w bardzo wielu odnogach gospodarki. Zastosowanie jego jest tak szerokie dzięki jego sprężystości, cechom uszczelniającym oraz trwałości.

supermarket

Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Asfalty przemysłowe mają swe zastosowanie między innymi do konstruowania zbiorników wodnych. Stosuje się je również do budowy wodoodpornych membran a również przy tworzeniu przemysłowych wykładzin oraz może być również taki asfalt wykorzystywany jako izolacja. Może być też wykorzystywany do klejenia. Wszystkie te działania wymagają sprawdzonego oraz porządnego dostawcy asfaltu twardego i utlenionego. Bezkonkurencyjni dostawcy zapewniają najlepsze na rynku produkty z segmentu asfaltów utlenionych i twardych. Asfalty przemysłowe są otrzymywane w rezultacie właściwego przetwarzania pozostałości po destylacji ropy naftowej. Można je głównie używać do produkcji materiałów, które wykorzystywane są do tworzenia powłok izolacji przeciwwilgociowych oraz przeciwwodnych.
W przemyśle uszczelnień oraz pokryć dachowych najcenniejszym surowcem jest asfalt.

Czy masz ochotę, przeczytać następne wiadomości? Jeśli tak, to kliknij ten odsyłacz i zobacz w artykule (http://transgaz.waw.pl/butle-na-gazy-techniczne/) więcej danych. One niewątpliwie także Cię zaintrygują!

Ten produkt jest używany głównie jako uszczelniacz dachów o małym pochyleniu. Najlepsze są pokrycia dachowe z asfaltów polimerowych, które są mieszanką asfaltu, polimerów oraz mineralnych domieszek. Te asfalty przemysłowe są wytrzymałe na przeróżne obciążenia na przykład na grad, na funkcjonowanie znacznych i niskich temperatur i wykazują również długą trwałość. Odmiennego rodzaju asfalty przemysłowe utlenione wytwarzane są z płynnych, ciepłych bituminów przez wdmuchiwanie powietrza, które wdmuchiwane jest w wysokich temperaturach.

Ten produkt jest bardzo wytrzymały na działanie wysokich temperatur oraz posiada znaczną wytrzymałość na powstawanie rys w temperaturach niskich. Poza tym idealnie nadaje się jako materiał uszczelniający.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*