Jak zaopatrzyć salon fryzjerski?

Biało-czarny czy może różowy z pistacjowymi dodatkami? W barokowym stylu bądź w nowoczesnej stylistyce?
Jeżeli organizujesz właśnie zakład fryzjerski, zapewne zmagasz się bez ustanku z takimi wątpliwościami.

Abyś nie zgubił się w gąszczu zapytań bez odpowiedzi, doradzimy Ci, jak najlepiej wyekwipować gabinet, aby był nie tylko ładny lecz i w pełni funkcjonalny. Miej na względzie, że tak zwane „pierwsze wrażenie” jest niezwykle ważne. To tu, w przedsionku Twojego gabinetu toczą bitkę siły zła oraz dobra. Te dobre namawiają klienta do wkroczenia, zachęcając do tego uśmiechem recepcjonistki, ładnie zorganizowaną recepcją. Posłowie z piekieł pokazują z kolei obdrapane i niewygodne krzesła w poczekalni, wystrój nieco staromodny. Nieświadomy niczego klient w kilka sekund podejmie decyzję na podwalinie tychże paru, pobieżnych wrażeń. Toteż, kiedy na czas nie przechylisz swojej szali w stronę pozytywów, wieszając przykładowo w poczekalni ciąg certyfikatów świadczących o Twym profesjonalizmie, jeśli nie dodasz do tego atrakcyjnej kolorystyki pomieszczenia, nie zatroszczysz się o to, aby klientka miała gdzie powiesić odzienie oraz bezpiecznie pozostawić swoją torbę wtenczas przegrasz z kretesem.
fotografia - przemysł

Autor: Otwarte Klatki
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o meble, muszą one mieć mnóstwo szuflad i przegródek – każda nieduża wsuwka powinna znaleźć swoje miejsce. Jednym z dzisiaj panujących nurtów jest nurt, który stawia na odważne barwy, zabawną formę.

Dzięki wyrazistej i szerokiej kolorystycznej palecie można uzyskać niebanalne wyniki, podarować konsumentowi cokolwiek zabawy oraz zarazić go pozytywną atmosferą już samych drzwi.

Warto sprawdzić nasz link (http://grupapartner.pl/kontakt.html), aby oprócz tego dowiedzieć się czegoś interesującego na opisywany temat, więc kliknij tutaj i przeczytaj inne teksty.

W cenie są współcześnie nieregularne kształty mebli w formie elipsy, łuki, nietypowe wygięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*