Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu i marzy wam się stworzenie małego jeziorka i klombu, z pewnością przyda wam się folia do oczek wodnych oraz agrowłókniny

Wszyscy doskonale wiemy, że przepiękny ogród jest przymiotem jego posiadacza i raduje oczy. Przytulnie także spędza się w nim czas w pojedynkę oraz w gronie rodziny.

Troska o ogród nie jest łatwą rzeczą, ale dziś w sklepach są już dostępne produkty, które bardzo ułatwią nam pracę w ogrodzie i sprawią, że dbanie o ogród będzie proste jak nigdy wcześniej.

szkło w domu

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
Agrowłókniny są produktem idealnym dla nieprofesjonalnych ogrodników oraz dla rolników hodujących rośliny na większą skalę.

Kliknij na odnośnik do serwisu, on przedstawi Ci wątek, który Cię właśnie zaintrygował. Przeczytaj artykuł, posiadający interesujące dane.

Agrowłókniny są stosowane przy aranżacji klombów, ale również przy hodowaniu truskawek. Produkowane są z taśmy polipropylenowej, która jest bardzo wytrzymała, ale nie działa na szkodę sadzonkom. Przepuszcza promienie słoneczne oraz wilgoć, ale wstrzymuje wzrost chwastów. Z tej przyczyny rzadziej będziemy pryskać chemiczne środki. Możemy spotkać różne kolory i grubość agrowłókniny, co daje nam ewentualność wyboru materiału odpowiedniego dla naszego ogrodu.

agrowłókniny

Autor: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli w naszym ogródku wyśni się nam niewielka sadzawka, z pewnością posłuży nam folia do oczek wodnych. Dzięki niej nasz mały staw będzie trwały, a woda nie wsiąknie w glebę. Folia do oczek wodnych Rol-Market pozwala właścicielowi ogrodu na uformowanie ciekawej sadzawki kompletnie samodzielnie.

Ze względu na fakt, że folia jest kupowana na metry, każdy będzie mógł zrobić oczko wodne w obliczonych zawczasu kształtach i wymiarach. Później wystarczy oczko tylko przyozdobić i gotowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*