Zadbaj o przyzwoitą jakość usług na stacji

Jeżeli masz stację benzynową twym celem jest dbałość o to, by właściwie magazynować paliwo oraz aby to paliwo było w każdej chwili zdatne do użycia.

fotka - przemysł

Autor: Otwarte Klatki
Źródło: http://www.flickr.com
dobrze przypomnieć sobie parę istotnych porad odnośnie tego tematu.
Przede wszystkim najbardziej istotne są miejsca, w których mamy benzynę. Chodzi oczywiście o dystrybutory paliw (zapraszam do lektury). Powinny działać one bezbłędnie, natomiast w razie problemów z ich obsługą, kierownik stacji powinien mieć możliwość błyskawicznego dostępu do serwisu napraw.

Chcielibyśmy oddać w Twoje ręce następny nasz wpis – myślimy, że Ci się spodoba. By go przeczytać, naciśnij łącze tutaj (http://convi.pl/tasmy-przenosnikowe/) i już.

Oczywiste, że klienci chcieliby napełnić własne zbiorniki na paliwa (nawet pomocna strona, warto zajrzeć) jak najtańszym kosztem. Wybierając wszakże dystrybutory paliw nie warto kierować się jedynie ich ceną. Winniśmy skupić się natomiast przede wszystkim na bezawaryjności funkcjonowania. Częste usterki odstręczą bowiem klientów bardziej, a niżeli umiarkowane ceny tankowania.

Koniecznie trzeba nie zapomnieć o wymianie oleju napędowego na zimowy, kiedy przyszedł na to sezon. Jeśli nie zatroszczyliśmy się o to w wyznaczonym czasie, możemy z czystym sumieniem polecać naszym odbiorcom depresatory do paliw (czytaj więcej). Zmniejszają one temperaturę paliwa, uniemożliwiając jego krystalizowanie. warto pamiętać, by Zbiorniki na paliwa uzupełniać tym płynem jesienią, gdy olej ciągle jest płynny. Depresatory bowiem nie rozpuszczają kryształków zamarzniętego oleju.

Powinno się zadbać o sprawne działanie naszej stacji paliw, by móc radować się oddaniem kierowców. Dobrze jest mieć w ofercie również depresatory i inne dodatki do samochodów. Zyskamy wówczas poważanie w oczach kierowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*