W czym może pomóc mobilna suwnica hydrauliczna oraz jaki może posiadać unos?

Jest to narzędzie, które przeznaczone jest do przenoszenia oraz podnoszenia niezwykle ciężkich elementów przemysłowych. Dzięki swej mobilności taka dźwignica posiada możliwość przewożenia podwyższonego ładunku w obydwu kierunkach, które są równoległe do toru suwnicy.

Układ ślizgowy na nośnych belkach dźwignicy powoduje, że możliwy staje się precyzyjny przesuw danego ładunku poprzecznie do toru jazdy dźwignicy. System posiada możliwość pracy w każdych warunkach. Mógłby to być teren budowy i hala produkcyjna. Mobilna suwnica hydrauliczna jest wyposażona w samodzielny mechanizm elektrycznego zasilania. Taka suwnica może być również zasilana z sieci 3 x 380 V. Dźwignica mobilna jest rodzajem dźwignicy, która służy do transportu obiektów w poziomie i w pionie z jednego miejsca na drugie oraz podnoszenia i opuszczania towarów. Mógłby to być rozładunek towarów w porcie. Może to być także przenoszenie kolejowych wagonów z jednego toru na inny tor. Może to być także transport ciężkich elementów stalowych. Suwnice możemy podzielić na pomostowe, podwieszane i bramowe. Dźwignica mobilna ma 4 stabilne ramiona-wsporniki, które są połączone w górnej części stalową belką oraz umieszczonymi łańcuchami. Zaopatrzona jest w koła, które dają możliwość przemieszczania suwnicy samodzielnie.

Czy artykuły stworzone na tej witrynie wywóz szamba cena całkowicie Cię uradowały? Sądzimy, że tak. Jednakże, jeżeli masz ochotę więcej, to kliknij tutaj.

Tego typu przesuwanie to toczenie jej po asfalcie, po podłożu betonowym albo bardzo ubitej ziemi.

Wyłącznik krańcowy
przenośne generatory prądu

Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Suwnice mobilne są to przeważnie mniejsze narzędzia, które zdolne są udźwignąć nieco mniejszy ciężar niż suwnice przymocowane na stałe. Najważniejszym atutem dźwignicy mobilnej jest możliwość przestawienia w każde miejsce. Co poniektóre suwnice mają również bardzo wytrzymałe podpory stalowe, które używane są w czasie pracy urządzenia. Suwnica mobilna bramowa zazwyczaj nie ma kabiny operatora, ponieważ przemieszczanie tego typu urządzeń odbywa się przy pomocy pojazdu zaopatrzonego w silniki.

Suwnice bramowe, które nie mają kabiny zazwyczaj na ramionach mają podwieszone łańcuchy lub specjalistyczne kotwice, przy pomocy których transportowany jest ciężar na wyznaczone miejsce składowania. Udźwig takich urządzeń jest wiele mniejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*