Dlaczego warto zainwestować w schody wykonane z kamienia?

Pomimo faktu, że kamień jest niekiedy znacznym ciężarem także dla naszego portfela, wybór tego typu surowca na pewno okaże się niezwykle długoterminowo opłacalnym rozwiązaniem.
Odpowiednie stopnie wykonane z kamienia powinny spinać ze sobą strefę publiczną oraz prywatną.

pakowanie

Autor: KURSANT
opakowanie
Powinny stanowić również podstawową pionową oś budynku. Schody muszą być przede wszystkim bezpieczne oraz praktyczne, przy czym ich rola w tworzeniu stylu domu również jest nie do zastąpienia. Mimo faktu, że kamień zdaje się być surowcem przytłaczającym i może nawet nieco opornym, w rzeczywistości może posłużyć do wytworzenia relatywnie różnorodnych form: od tradycyjnych klasycznych stopni w stylu pałacowym, które okazałyby się udekorowane wałkiem i balustradą z tralkami, aż po znane minimalistyczne, proste geometryczne formy.

Jeśli masz chęć zdobyć więcej informacji na omawiany temat, to notka z serwisu (http://www.mercor.com.pl/produkty/oddymianie-grawitacyjne/klapy-oddymiajace) też takie informacje posiada, więc kliknij tutaj, aby je zgłębić.

Jeżeli interesują Cię taki schody kamienne Lubin jest miejscem, gdzie możesz kupić je niezwykle tanio.

schody kamienne Lubin

Autor: Charlie Kaijo
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki nowoczesnej technologii cięcia, obecnie wykonalne jest stworzenie stosunkowo cienkich schodków, które byłyby umieszczone na stalowej konstrukcji i nie będą robić wrażenia masywnych. Ciekawe efekty optyczne da również złączenie drewna z odmiennymi materiałami, przykładowo ze szkłem albo ze stalą. Do wyboru posiadamy również wiele wykończeń, które są w stanie zupełnie odmienić wygląd wykonanych z kamienia schodów. Dla przykładu szczotkowanie, które może nadać im ciekawą chropowatą fakturę albo groszkowanie, które uczyni je matowymi.

Wyprodukowane z tego typu tworzywa stopnie są w zasadzie niezniszczalne oraz przetrwają wiele dziesiątków lat. Moglibyśmy się o tym przekonać dla przykładu w czasie wakacyjnych wycieczek, kiedy chodzimy po średniowiecznych klatkach schodowych zrobionych z kamienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*