Zakup produktów w Chinach bywa opłacalny cenowo, lecz należy załatwić sobie pewny i bezproblemowy transport

Klienci są już przyzwyczajeni, że na regałach sklepów pojawiają się przede wszystkim towary wyprodukowane w Chinach lub w pozostałych azjatyckich państwach. Po prostu sprowadzanie towarów z Chin okazuje się bardzo opłacalne cenowo dla hurtowników, co oddziałuje także na wysokość cen w polskich sklepach.

CV

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Jak przywozi się towar z Chin?

Wysyłka z Chin do Polski – istnieje kilka możliwości

wysyłka z chin do polski

Autor: Dawid Cedler
Źródło: http://www.flickr.com

Przedsiębiorcy, którzy chcą przywozić produkty z Chin, albo pozostałych państw w tamtym zakątku świata, muszą dbać o ich pewny przewóz. Pomyślnie dla nich teraz transport (przyczepy dwuosiowe) z Chin stał się bardzo powszechną formą działania, dzięki czemu okazuje się to solidnie zorganizowane. Hurtownicy mogą korzystać z kilku możliwości dotransportowania towarów do Polski. Powinni dobrać najlepszy sposób przewozu dla konkretnego towaru, tak aby zagwarantować mu bezpieczne warunki. Towary z Chin można sprowadzać drogą powietrzną, lądową albo morską.

Drogą morską – najdłużej, ale najtaniej

Transport z Chin drogą morską trwa dość długo, lecz zazwyczaj okazuje się najtańszą możliwością dowiezienia towarów do kraju. Zakupione elementy bywają transportowane w specjalnych kontenerach, przez co w ładunku zmieści się wiele artykułów. Ten typ transportu jest praktykowany przede wszystkim przy tak zwanej „drobnicy”. Wysyłka z Chin do Polski wymaga kontroli, dlatego warto posiadać na miejscu doświadczonego pośrednika, który dopilnuje załadunku. Artykuły można również transportować samolotem lub za pośrednictwem przedsiębiorstw transportowych oferujących transport drogowy, ale ten typ przewozu może być drogi. Taki wariant transportu rekomenduje się przy przewozie towarów o wysokiej wartości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*