Uniwersalność wykorzystanie blachy

Stal Hardox stanowi innowacyjną generację surowców, jakich właściwości pozyskiwane w przebiegu ogromnie złożonego postępowania produkcyjnego (m.in. trwałość na zużycie ścierne) muszą być używane po ówczesnym, dokładnym poznaniu ich zachowań eksploatacyjnych w naturalnych założeniach użytku.

blacha

Autor: Mark Gaw
Źródło: http://www.flickr.com
Stal Hardox doskonale przydaje się do połączenia przy użyciu wszelkiej konwencjonalnej procedury połączenia stosowanej do połączenia stali normalnych i znacznie wytrzymałych, jest w stanie też być obrabiana zwyczajnymi obrabiarkami np. frezowanie, drążenie, toczenie, walcowanie. Cechy te spowodowały że stal Hardox stała się najbardziej sławną stalą trudno ścieralną na świecie (sprawdź). Są materiałami o bardzo porządnej spawalności. Połączenia spawane pokazują wytrzymałość lepszą aniżeli trwałość stali. Jest to najlepsza stal w wypadku funkcji, które powinny stawić czoła najtrudniejszym wymogom. Stal kolana stalowe Hardox jest użytkowana we wszystkich sektorach przemysłu. Blachy Hardox 500 cechują się dużą wytrzymałością na ścieranie, również, w odróżnieniu od konkurencji, ogromną trwałością na obciążenie udarowe. Blach Hardox 500 to w większości wypadków używana stal trudno ścieralna do produkcji lemieszy, płyt udarowych, w kruszarkach i wykładzin w betoniarkach. Są tworzywami o bardzo dobrej spawalności. Połączenia spawane pokazują solidność wyższą niż odporność stali. Blachy Hardox 500 są stosowane w kopalnictwie podziemnym, sztolniach odkrywkowych, żwirowniach, także przemyśle recyklingowym.

stal

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

We wszystkich przesiewaczach najbardziej eksploatującym się szczegółem są sita, które narażone są na szlifowanie, uderzenia, także rozpadanie się. Blacha Hardox 500 realizuje każde okoliczności, ażeby wydłużyć okres takiego produktu pracującego w bardzo trudnych warunkach obciążeniowych. Zastosowanie Blachy Hardox 500 w produkcji przedłuża etap życia artykułu nawet czterokrotnie w stosunku do podzespołu wykonanego z tradycyjnej stali- zobacz. Dobór blach trudno ścieralnych posiada spore korzyści dla prowadzonej aktywności produkcyjnej, zezwala na optymalne zmniejszenie amortyzacji sprzętu i maszyn, podwyższając wydajność wiedzionych prac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*