Wydaje się, że nasz kraj nadal opiera się na przemyśle, chociaż od upadku socjalizmy minęło już dużo czasu

Usługi z każdym rokiem zaczynają być większą częścią budżetu naszego kraju, ale nadal nie mogą pokonać przemysłu.
Nasz kraj jest postrzegany przez wszystkich za rolniczo-przemysłowy.

migawka - przemysł

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com

Najbogatszą branżą jest przemysł motoryzacyjny oraz włókienniczy. Rozwijają się one w naszej ojczyźnie bardzo dobrze i wobec tego wiele firm obraca się w tych sektorach. Istotną branżą staje się również budownictwo. I chodzi tu tak samo o budowanie autostrad, jak i budynków mieszkalnych. Wszystkie te dziedziny funkcjonują na zasadzie międzynarodowych koncernów lub państwowych spółek, które zatrudniają małe przedsiębiorstwa, do wykonywania pojedynczych fragmentów pracy. Tak działa się obecnie na całym świecie i Polska nie jest tu wyjątkiem. System podwykonawców bywa niekiedy bardzo rozbudowany i trzeba sprawować nad tym całkowitą kontrolę.

Ten odnośnik do serwisu przesyłki niestandardowe do Niemiec kieruje do niesamowicie atrakcyjnej witryny, która zawiera równie interesujące dane na omawiany wątek.

Nie możemy dopuścić do opóźnień jakiejś spółki, gdyż spowoduje to raptownie opóźnienia na całym placu budowy. To samo dotyczy na przykład sektora motoryzacyjnego. W Polsce jest kilka fabryk, które produkują różne samochody i nawet autokary. Jesteśmy postrzegani jako kraj przyjazny przedsiębiorcom oraz ze stosunkowo niedrogą siłą roboczą. Naszym ogromnym plusem jest wysoko ceniona skrupulatność polskich pracowników i ich dobre wykształcenie techniczne.

Potrafimy projektować i składać nawet kosztowne i luksusowe auta sportowe.
Przemysł jest bardzo istotnym działem polskiego PKB. Zatrudnienie w przemyśle znalazła ogromna część rodaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*