Każdy remont potrzebuje dużej liczby przeróżnych części wykończeniowych — tyczy się to też listwy przypodłogowej

remonty najczęściej nie kojarzą się nikomu z niczym miłym. Jednakże raz na jakiś czas należy je robić.
Niełatwo wyobrazić sobie, żeby dało się żyć w tym samym mieszkaniu bez odnawiania go przez długi czas.

listwa

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wtedy prezentowałyby się nasze pokoje oraz łazienka? Byłby to na pewno beznadziejny widok. Jeżeli zatem chcemy zrobić gruntowny remont, to z pewnością obejmie on także podłogi. W łazience powinniśmy położyć płytki, a w pokoju panele lub parkiet. Zapewne zdecydujemy się też na odświeżenie ścian. Aby wszystko elegancko wyglądało oraz by efekt końcowy przypadł nam do gustu, to musimy również nabyć elementy wykończeniowe. Możliwe, że nie wzięliśmy tego wcześniej pod uwagę i nie uwzględniliśmy ich zwyczajnie w budżecie, ale bez nich remont będzie wyglądał na nieskończony. Istotna jest przykładowo listwa przypodłogowa. Ma ona dwie funkcje. Po pierwsze jest poniekąd elementem dekoracyjnym. Dzięki temu nie będzie widać żadnych uciętych paneli przy samej ścianie. Wszystko elegancko przykryje. Po drugie jest również funkcjonalna.

Informacje, które ma proponowana treść (http://www.blyss.pl/produkty/przyczepy), są w gruncie rzeczy przydatne, jeżeli interesuje Cię omawiany wątek – kliknij więc tu!

Coraz częściej bowiem w listwie ukrywa się kable. Wówczas nie trzeba będzie kłóć ścian, gdy coś się przerwie i w jakimś pomieszczeniu nie będzie prądu.

To szybki oraz najlepszy sposób na to, aby nikt z przyjaciół nie mógł dostrzec kabli, które w przeciwnym razie przyczepione byłyby gdzieś przy podłodze (co wyglądałoby koszmarnie) lub musiałyby być wpuszczone w ścianę (co powoduje dużo pyłu, potem sprzątanie i znacznie więcej pracy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*